SURVIVALRUN UITSLAGEN 2017

EINDTIJDEN

Onderdeel Plaats Eind Start Namen deelnemers Politie Met/zonder
Kleur shirt   tijd nummer   klassement bandje
12km / Wedstrijd 1 1:24:58 42 Gerrit te Grotenhuis + Alex Halman J V
12km / Wedstrijd 2 1:26:58 16 Martijn Bloem + Roël Joles N V
12km / Wedstrijd 3 1:30:12 18 Christian machielse + Dennis machielse N V
12km / Wedstrijd 4 1:33:29 37 Dennie Lodders + Epco Barnhard N V
12km / Wedstrijd 5 1:35:42 28 Thom Twigt + Rogier de Bijl N V
12km / Wedstrijd 6 1:40:59 11 Sandra van Dijk + Dennis Korpershoek N V
12km / Wedstrijd 7 1:42:05 5 Henk Meliesie + Ivo van Tol J V
12km / Wedstrijd 8 1:42:56 38 Maarten Krook + Ivo van der Weide N V
12km / Wedstrijd 9 1:43:18 15 Chris Hoekmeijer + Luc Peute J V
12km / Wedstrijd 10 1:44:55 21 Jan Nagel + Maarten van Hees J V
12km / Wedstrijd 11 1:46:02 29 Wouter v Sligtenhorst + Dennis Broeke N V
12km / Wedstrijd 12 1:46:45 44 Arnoud Gregorowitsch + Henkie van der Poel N V
12km / Wedstrijd 13 1:48:51 57 Jorrit kok + Renze Jongman N V
12km / Wedstrijd 14 1:51:46 10 Leonie van de Graaf + Mark Huizinga N V
12km / Wedstrijd 15 1:52:34 2 Sascha den Oudsten + Erik Gerritsen N V
12km / Wedstrijd 16 1:53:04 9 Christiaan Kies + Dennis Smit N V
12km / Wedstrijd 17 1:58:18 50 André van der Jagt + Stephan Twisk N V
12km / Wedstrijd 18 2:01:48 27 Alex Schaap + Marco Jansen van Galen N V
12km / Wedstrijd 19 2:03:18 17 Pepijn van den Boorn + Nurihan Akbasoglu N V
12km / Wedstrijd 20 2:03:49 40 Indy van Weijen + Ernst-Jan van Weijen N V
12km / Wedstrijd 21 2:04:31 22 Rick Calame + Arse Calame N V
12km / Wedstrijd 22 2:06:00 25 Paul Reeuwijk + Martijn Merx N V
12km / Wedstrijd 23 2:06:57 19 John Peeters + Rik Wijnands N V
12km / Wedstrijd 24 2:09:39 12 Jorg van der Lely + Steven den Hartog N V
12km / Wedstrijd 25 2:10:59 33 Barry Rosink + Rick Dijkhuis N V
12km / Wedstrijd 26 2:11:10 52 Kris Laan + Koen Laan N V
12km / Wedstrijd 27 2:16:44 20 Olaf Landzaat + M. Godthelp J V
12km / Wedstrijd 28 2:16:56 31 Richard Bulsing + Martin Koelman J V
12km / Wedstrijd 29 2:20:02 14 Jelmer van der Meer + Daniel Judels N V
12km / Wedstrijd 30 2:21:15 45 Sebastiaan Vermaas + Hans Beijer N V
12km / Wedstrijd 31 2:25:12 51 Rick Brugman + René Hand J V
12km / Wedstrijd 32 2:30:34 4 Jeffrey van der Windt + Kelly Ravestein N V
12km / Wedstrijd 33 2:33:27 6 Wouter Zuidgeest + Vincent van Duijvenbode N V
12km / Wedstrijd 34 2:45:42 3 Nické Orie + Marina Geleijnse N V
12km / Wedstrijd 35 2:50:52 46 Robin van Popering + Casper van Veen N V
12km / Wedstrijd 36 2:51:49 1 Jarla Pijper + Ruud Vester N V
12km / Wedstrijd 37 2:59:49 54 Anne van der Meulen + Jeffrey Kroon J V
12km / Wedstrijd 38 3:10:01 48 Erik van Diepen + Dirk Munneke N V
12km / Wedstrijd 39 3:26:45 41 Mwenya van Kooten + Patrick Schriel N V
12km / Wedstrijd DQ 2:10:35 56 Stefan Coppers + jelle kreuk N X
12km / Wedstrijd DQ 2:17:58 7 Michel Hagenbeek + Jeroen van der Markt N X
12km / Wedstrijd DQ 2:18:15 26 Elmar Rijsdam + Leon van der Goes N X
12km / Wedstrijd DQ 2:20:22 39 Martijn Bos + Martin van Steensel N X
12km / Wedstrijd DQ 2:29:56 34 Van Dooren + Albert Odijk N X
12km / Wedstrijd DQ 2:36:07 35 Sjoerd Hoogendam + Tom Morris N X
12km / Wedstrijd DQ 2:37:00 24 Haico krijts + Bram krijts N X
12km / Wedstrijd DQ 2:37:54 13 Vincent Herpers + Menno Bijl N X
12km / Wedstrijd DQ 2:39:20 43 Mark Looye + Kristy Derks J X
12km / Wedstrijd DQ 2:41:52 59 Marinus Heerens + Renee vd Idema N X
12km / Wedstrijd DQ 2:49:05 47 Barry Kroon + Martijn de Haan N X
12km / Wedstrijd DQ 2:53:18 32 Peter ziekman + John mars N X
12km / Wedstrijd DQ 3:03:37 23 Michael Jacobs + Maarten Grendel N X
12km / Wedstrijd DQ 3:10:58 55 Rowen de Keijzer + Lennart de Munnik N X
12km / Wedstrijd DQ 3:18:00 58 Jesper van der Kraats + Sven van Dorp N X
12km / Wedstrijd DQ 3:18:08 30 Stan Wulfinghoff + Julian de Gier X
12km / Wedstrijd DQ 3:28:34 36 René Verheij + Chris Berg X
Onderdeel Plaats Eind Start Namen deelnemers Politie Met/zonder
Kleur shirt   tijd nummer   klassement bandje
12km / Recreanten 1 1:41:29 125 M. Rixoort + G. Mosterd J V
12km / Recreanten 2 1:43:28 96 Lennart Boele + Arjen Huijer N V
12km / Recreanten 3 1:43:29 89 Bert Immerzeel + Bert Vink N V
12km / Recreanten 4 1:44:32 121 Berend Koot + Simon Gerlach N V
12km / Recreanten 5 1:45:32 183 Dennis Kriek + Colin Hoogendoorn N V
12km / Recreanten 6 1:47:31 67 Peter van den Berg + Jeroen Kelch N V
12km / Recreanten 7 1:51:11 173 Robbin Timmermans + Mark van Os J V
12km / Recreanten 8 1:52:33 69 Walther Pehlemann + Joost Westerveld N V
12km / Recreanten 9 1:53:13 181 Enriquo Trommel + Jarl Jansen J V
12km / Recreanten 10 1:53:18 119 Paul Dannenburg + Pieter van der Post J V
12km / Recreanten 11 1:53:21 117 Christiaan Mooiman + Arthur Mooiman N V
12km / Recreanten 12 1:54:56 162 Kevin Chan + Bart van der Kruk N V
12km / Recreanten 13 1:55:06 120 Peter Taal + Jeroen van Gogh N V
12km / Recreanten 14 1:55:26 174 Dion Papilaja + Sjoerd de Groot N V
12km / Recreanten 15 1:55:38 75 Henk Tigelaar + Marjolein de Bruin N V
12km / Recreanten 16 1:55:52 128 Marcel Spermon + Koen van Vliet N V
12km / Recreanten 17 1:55:55 190 Bart Hoff + Thijs Buuron N V
12km / Recreanten 18 1:56:46 77 Dave van Katwijk + Alberto Smit N V
12km / Recreanten 19 1:56:46 66 Carolien Klaver + Emil Reints N V
12km / Recreanten 20 1:58:51 99 Mark Felten + Jeroen van Heeren N V
12km / Recreanten 21 2:02:57 94 Henk Strijdhaftig + Jazze Post N V
12km / Recreanten 22 2:05:18 178 Joey van Duijne + Rik Bakker N V
12km / Recreanten 23 2:05:19 145 Feike Mudde + Sjoerd Mudde N V
12km / Recreanten 24 2:05:48 182 Jurn Raaijmakers + Thom Castermans N V
12km / Recreanten 25 2:06:57 179 Koen Hoorn-Kraaijenhof + Raymond Hogenelst N V
12km / Recreanten 26 2:07:30 147 Sander Floor + Linda Warmerdam N V
12km / Recreanten 27 2:07:50 81 Robert Salome + Tom de Bruim J V
12km / Recreanten 28 2:07:54 193 Marianne Heek + Hugo van Waalwijk van Doorn J V
12km / Recreanten 29 2:09:02 76 Philip marmarinos + Tom vogel N V
12km / Recreanten 30 2:09:39 192 Ron van Uffelen + Mauro Lenardouzzi N V
12km / Recreanten 31 2:10:28 114 Marcel Daniels + Robin Kolner J V
12km / Recreanten 32 2:10:43 132 Irma Neville + Casper van Wezel N V
12km / Recreanten 33 2:10:59 176 Nino den Dekker + N V
12km / Recreanten 34 2:14:30 123 Tom Bruins + Rob Bruins N V
12km / Wedstrijd 35 2:15:48 166 Henri van Bavel + N V
12km / Wedstrijd 36 2:15:55 165 Kim Bosman + Joris Domhof N V
12km / Wedstrijd 37 2:16:17 91 Bianca Kelch + Susan Isendoorn-Teeuwen J V
12km / Wedstrijd 38 2:16:29 152 Henk Mooij + Bastiaan Mooij N V
12km / Wedstrijd 39 2:20:20 85 Danny van Haaften + Fiona van Haaften N V
12km / Wedstrijd 40 2:21:12 157 Rogier Hoogerwerf + Rik Snel N V
12km / Wedstrijd 41 2:22:13 107 Joy van den Berg + Marieke Scholtes N V
12km / Wedstrijd 42 2:23:38 130 Jan-Douwe Wansink + Joelle Langeveld N V
12km / Wedstrijd 43 2:26:35 112 Michel van Leeuwen + Jasper de Vaal N V
12km / Wedstrijd 44 2:26:56 122 Marco de Keizer + Pierre van Dalen N V
12km / Wedstrijd 45 2:27:31 189 Luc van der Zanden + Tom van der Lee N V
12km / Wedstrijd 46 2:28:30 84 Jeroen Pool + Jeroen van Gelderen N V
12km / Wedstrijd 47 2:28:45 149 Carlos Santos Marques + Jan Leavesley N V
12km / Wedstrijd 48 2:28:54 113 Maarten Tol + Alexander Holdinga J V
12km / Wedstrijd 49 2:30:05 142 John de Jonge + Andrea Virati N V
12km / Wedstrijd 50 2:30:14 73 Delano Ignatia + Bobby Adriaanse N V
12km / Wedstrijd 51 2:30:28 141 + Arjen Terpstra N V
12km / Wedstrijd 52 2:30:30 140 Leon Weeda + Mike Rietdijk N V
12km / Wedstrijd 53 2:31:48 97 Pieter van Velzen + Rutger van der Stoep N V
12km / Wedstrijd 54 2:33:57 118 Bastiaan Lagaune + Floor Fennis N V
12km / Wedstrijd 55 2:34:24 98 Wybren van der linden + Bram Klaassen V
12km / Wedstrijd 56 2:34:43 116 Ringo van der Velden + Wesley van der Velden V
12km / Wedstrijd 57 2:35:02 115 Maarten Veld + Dennis Troost V
12km / Wedstrijd 58 2:35:15 146 Patrick Dekkers + Robin Rijnaarts V
12km / Wedstrijd 59 2:36:00 106 Iwan van der Gaag + Ronald de Hoog V
12km / Wedstrijd 60 2:36:50 155 Daniel van Paassen + Robin bos V
12km / Wedstrijd 61 2:37:41 167 Rick Simonis + Wessel Bosgraaf V
12km / Wedstrijd 62 2:38:23 108 Monique Stolk-Jebbink + Micheal Stolk V
12km / Wedstrijd 63 2:39:51 83 Lize van Spronsen + Casper van Spronsen V
12km / Wedstrijd 64 2:40:09 102 Jip windhorst + Terry de ligt V
12km / Wedstrijd 65 2:40:18 103 Joost van soest + Jeffrey gronsveld V
12km / Wedstrijd 66 2:40:20 180 Hugo Okx + Danny Halverhout V
12km / Wedstrijd 67 2:40:37 71 Ellen Reints-Horlings + Keetie Pronk V
12km / Wedstrijd 68 2:42:05 82 Maarten Pakvis + Kyra Hoogendijk V
12km / Wedstrijd 69 2:43:19 184 Daan Grashoff + Kevin Groeneveld V
12km / Wedstrijd 70 2:44:34 110 Lucienne Den Braber + Sander Appel V
12km / Wedstrijd 71 2:46:42 68 Anoek van Gils + Monique van Vliet V
12km / Wedstrijd 72 2:48:29 86 Peter Vroegindeweij + Kees Van Nimwegen V
12km / Wedstrijd 73 2:49:38 95 Ton Borsten + Dennis Dijk V
12km / Wedstrijd 74 2:54:42 79 Debby Kolmus + annelies borsboom V
12km / Wedstrijd 75 2:54:52 78 Judith Bos + petra trijsburg V
12km / Wedstrijd 76 2:56:41 88 Remco Saas + Jelle de Graaf V
12km / Wedstrijd 77 2:56:49 87 Aswin van Koesveld + Dennis Jong V
12km / Wedstrijd 78 2:57:32 148 Marinus Klaassen + Carlo van der Voort V
12km / Wedstrijd 79 2:57:56 160 Mark van Linden + Matthijs van Baarlen V
12km / Wedstrijd 80 2:58:39 143 Maikel Rutten + Daniël Hesselman V
12km / Wedstrijd 81 3:00:08 136 Jochem Lubbers + Wanda van der Velden V
12km / Wedstrijd 82 3:03:22 124 Arnold Kremer + Gertjan van't Hoff V
12km / Wedstrijd 83 3:03:57 72 Erik Pronk + lonneke Bolderheij V
12km / Wedstrijd 84 3:05:56 158 Ivo Harms + Jelle Meerman V
12km / Wedstrijd 85 3:06:59 169 Sonny Verspoor + Pim Herweijer V
12km / Wedstrijd 86 3:08:45 171 Bas Biesterbosch + Jeroen van Avermaete V
12km / Wedstrijd 87 3:09:36 170 Joppe Curvers + Chris Ririhena V
12km / Wedstrijd 88 3:10:00 156 Toby Hijzen + Renée Hijzen V
12km / Wedstrijd 89 3:11:29 135 Steven Weijers + Rudy Merkens V
12km / Wedstrijd 90 3:11:41 134 Joris van Uffelen + Ernst Both V
12km / Wedstrijd 91 3:14:17 109 Renzo de Leeuw + Julien Mouthaan V
12km / Wedstrijd 92 3:14:22 150 Micha Poot + Cornee Alsemgeest V
12km / Wedstrijd 93 3:19:34 111 Merel van der Horst + Christel den Dunnen V
12km / Wedstrijd 94 3:22:52 131 Christian de Waart + Rens Lambert V
12km / Wedstrijd 95 3:25:11 163 Arjan Maarleveld + Paul de Jager V
12km / Wedstrijd 96 3:29:30 172 Luc van Malkenhorst + Nouaman Kachar V
12km / Wedstrijd 97 3:32:04 101 Kees Boelhouwer + Edwin Benne V
12km / Wedstrijd 98 3:35:21 185 Neville Niccolson + Marjolein Meijer v.Putten V
12km / Wedstrijd 99 4:24:45 127 Karolijn van vliet + Isabel gulden V
12km / Wedstrijd 100 4:24:46 129 Judith Koopmans + Leomara Flanders V
12km / Wedstrijd 101 2:00:48 195 Fleur Zwartewaals + Stephanie Gog X
12km / Wedstrijd 102 2:36:54 104 Mike Verboom + Dennis Hofstra X
12km / Wedstrijd 103 2:37:39 177 Wouter Faas + Arjan Koolen X
12km / Wedstrijd 104 2:43:12 153 Fabian Booij + Janneke Booij X
12km / Wedstrijd 105 2:43:34 144 Sabine Veenstra + Sander Huisman X
12km / Wedstrijd 106 2:53:28 92 Danny van der Noll + Michael Poot X
12km / Wedstrijd 107 2:53:31 139 Sietse Barendregt + Bas Dekkers X
12km / Wedstrijd 108 2:56:52 93 Thom Schouten + Patrick Snoeij X
12km / Wedstrijd 109 2:58:48 74 Eli van Toledo + Daniel Judels X
12km / Wedstrijd 110 3:03:25 70 Remco Langenhorst + Kevin Sas X
12km / Wedstrijd 111 3:07:17 105 Michel Gouweleeuw + John van Zaltbommel X
12km / Wedstrijd 112 3:09:47 133 Felix Akkermans + Christ Akkermans X
12km / Wedstrijd 113 3:13:31 187 Kim Kruidenier + Niko Moreno Ruiz X
12km / Wedstrijd 114 3:17:26 168 Denny Heijkoop + Roderick Benist X
12km / Wedstrijd 115 3:20:33 188 Pascal Tjepkema + Bob Schlärmann X
12km / Wedstrijd 116 3:25:26 161 Marco van dam + Robin Stouthandel X
12km / Wedstrijd 117 3:27:08 159 Haske van Zadelhoff + Johan van der Pol X
12km / Wedstrijd 118 3:31:23 164 René van Aalst + Guido Nijhoff X
12km / Wedstrijd 119 3:50:42 154 Raisa Huijsmans + Vincent Huijsmans X
12km / Wedstrijd 120 4:24:23 90 Daphne Caboort + Helen van Willenswaard X
Onderdeel Plaats Eind Start Naam inschrijver Met/zonder
Kleur shirt   tijd nummer   bandje
7km / Team 1 1:17:43 196 Survival Girls ++ Marit Segers - Linda Smulders - Claudia Maas - Nikki Menheere V
7km / Team 2 1:24:56 215 Mudcrawlers ++ Tanja Hoing - Paul Visser - Barend Frans - Cas de Rijk V
7km / Team 3 1:27:33 214 The power noodles ++ Aad van Vliet - Yarin van Vliet -  Marcel Kanij - Bent de Koning V
7km / Team 4 1:31:51 221 Jeffrey's Angels ++ Jeffrey Schilt - Marije Langstraat - Valentina van Veghel - Christiaan Kies V
7km / Team 5 1:32:27 203 42sur5 ++ Saskia van der Valk-Tiel - Willy Beinaert - Perry Aertsen - Ad de Kok V
7km / Team 6 1:35:14 222 Happy is voor ++ Kris van Aalst - Brain Verhagen - Bob van Aalst - Pim Ars V
7km / Team 7 1:36:12 210 Pretkwartet ++ Esmond van der Waal - M. Leyendekkers - Arthur Kuijper - Matty van der Waal V
7km / Team 8 1:37:43 230 De Tuinbosjes ++ Yorick Tuinman - Michael Tuinman - Benjamin Tuinman - Sander Bos V
7km / Team 9 1:38:38 197 Outdoor Valley 1 ++ Dorien van Iwaarden - José Kleij - Wiebe Zwijnenburg - Erik Rovekamp V
7km / Team 10 1:39:03 198 Outdoor Valley 2 ++ Fleur Remmerswaal - Jasper Rotgans - Marielle van der Berge - Milon van Seventer V
7km / Team 11 1:42:25 200 Team Westland 1 ++ Jeffrey Hulspas - Manasse Vink - Hizkia Vink - Joey Barendse V
7km / Team 12 1:42:46 207 Voor donker thuis ++ Wouter Jansen - John rasens - Barry van der hoeven - Sil Pleysant V
7km / Team 13 1:43:13 201 Team Westland 2 ++ Rick Pakvis - Johan Arbouw - Mariette van Nieuwkerk - Sjoerd Arbouw V
7km / Team 14 1:50:21 204 MaRoYoNouk ++ Marielle van der Ende - Roy Oostveen - Yoran van Willigen - Anouk van t Veer V
7km / Team 15 1:51:23 205 Sofarsogood ++ Patricia Dunweg - Cindy van Burgh - Denise van der Linden - Mieke Hemken V
7km / Team 16 1:56:57 225 Slopend Girlpower ++ Rens Nijman - Nathalie Nieuwhof - Wyona Boers - Kristel Bronsvoort V
7km / Team 17 2:00:56 229 Moddermeisjes ++ Silvia Filgueira Luaces - Joline Galjaard - Rosanne Berkhout V
7km / Team 18 2:03:43 226 Bloed Zweet en Bier ++ Jason Hinckley - Roy van der Meijs - Max Handels - Stefan Dorst V
7km / Team 19 2:04:52 202 4tie+ ++ Frans Olsthoorn - Arjan van Elsacker - Marcel Twigt - Eddie Dix V
7km / Team 20 2:06:45 231 Last Minute ++ Sylke Koumans - Ramon van Zanen - Jesper Oranje - Ginger Dielemans V
7km / Team 21 2:07:50 220 Team Runningpoint ++ Marloes de Maat - Paul de Koning - Janneke Beswerda - Michel de Maat V
7km / Team 22 2:08:18 211 de Boomknuffelaars ++ Derek van der Veeken - Maxim van Gammeren - Roderick Winkelhuis - Rik Slingerland V
7km / Team 23 2:10:09 216 DeDaMoLe ++ Leontine van Drunen - Monique Wilmer - Daphne de Meersseman - Dennis Lacroix V
7km / Team 24 2:10:30 219 Do it! ++ Yvonne Lagerwaard - Daniel Schenk - Carlos Moreira Santos - Joshua Fokkens V
7km / Team 25 2:16:03 212 buddies4fun ++ Patricia Visscher-Koorn - Ingeborgh du Pre - Annerieke Luijendijk - Bas Maat V
7km / Team 26 2:17:05 228 Let's do it ++ Arnoud den Draak - Ingeborg Verhagen - Nicolette Claus - Caressa Sandberg V
7km / Team 27 2:19:26 217 Bikkels ++ Sylvia van Oudenaarden - Ronald van Rhijn - Linde Wilhelminaplein Dam - Stephen Stolk V
7km / Team 28 2:22:04 227 Designated survivors ++ Lisanne Bor - Maarten van den Aardweg - Jaco van den Aardweg - Laura Admiraal V
7km / Team 29 2:27:45 209 De Règâhs ++ Leo Cornelissen - Saskia Schwering - Fay van Holstijn - Levi Cornelissen V
7km / Team 30 1:37:08 218 intiem ++ Bob Duijndam - Kees Duijndam - sven kleijweg - san berkhout X
7km / Team 31 1:59:47 223 ok doei ++ Jimmy van Hees - Marijn Doesburg - Jeffrey Coors - Marloes kaptein X
7km / Team 32 2:05:22 199 Tot overmaat van kramp ++ Charlotte Honing - Daan de Bruijn - Remy Honing - Sander van der Toorn X
7km / Team 33 2:17:28 224 Funrunners ++ Leo Nieberg - Bob Berendsen - Fred Berendsen - Willem van Buren X
7km / Team 34 2:28:36 208 Gebroeders Muis ++ Job Muis - Sammie Muis - Jesse Muis - Levy Muis X
7km / Team 35 2:33:28 213 Fit but not for free ++ Menda Snoeij - Pamela Wendt - Emily Wendt - Gerharda van Dam X